GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ VE WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI

Girmiş olduğunuz web sitesi Melanj Airport Otel Limited Şirketi tarafından işletilmektedir. Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmanız sırasında size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartlara tabidir. Bu web siteyi kullanmakta ve web site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu Gizlilik Sözleşmesi ve Web Sitesi Kullanım Koşullarında belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Melanj Airport Otel Limted Şirketi, ziyaretçilerinin kişisel gizliliğini korumayı taahhüt etmektedir. Melanj Airport Otel Limited Şirketi, ziyaretçileri tarafından web sitesine sunulan kişisel verilerin hukuka aykırı olarak işlenmesinin veya erişilmesinin önlenmesi için uygun güvenlik düzeyini temin etmeye yönelik gerekli her türlü teknik ve idari tedbirleri almaktadır. Melanj Airport Otel Limited Şirketi, destek hizmetler almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların şirketin gizlilik standartlarına ve şartlarına uymalarını sağlamaktadır.

Site, internet ortamının gerektirdiği koşullar içerisinde sağlanan en üst düzey gizliliği içermektedir. Üçüncü şahısların yasal ya da yasal olmayan davranışlarının herhangi bir kişi veya kuruma verebileceği hasarlardan Melanj Airport Otel Limited Şirketi sorumlu tutulamaz. Kişisel bilgilere sadece yetkili Melanj Airport Otel Limited Şirketi personeli ya da bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan temsilcilerimiz erişebilirler. Melanj Airport Otel Limited Şirketi anonimleştirilmiş istatistiksel verileri (yaş, cinsiyet, coğrafi konum vb) iş süreçlerinin iyileştirilmesi, tüketici analizleri vb amaçlarla kullanabilir.

Bu web sitesinin telif hakları Melanj Airport Otel Limted Şirketi’ne aittir. Kullanıcı, website’yi ziyaret etmek ve kullanmakla, Melanj Airport Otel Limited Şirketi’nin fikri mülkiyet haklarını ihlal etmemeyi, website’de yer alan içerik ve resimleri, görsel ve işitsel imgeleri, veri tabanlarını, ürün, tasarım, marka, patent, logo, ve benzeri her türlü bilgi, içerik, belge ve görselleri kopyalamayacağını, çoğaltmayacağını, yayınlamayacağını, değiştirmeyeceğini, başka bir lisana çevirmeyeceğini, saklamayacağını veya herhangi bir işleme tabi tutmayacağını, işlemeyeceğini, tahrip etmeyeceğini veya herhangi bir şekilde kullanmayacağını, Melanj Airport Otel Limited Şirketi ile doğrudan veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini, kabul, beyan ve taahhüt eder. Melanj Airport Otel Limited Şirketi bu sitedeki bilgilerin belirtilen amaçların dışında kullanılmasından kaynaklanabilecek zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmemektedir.

Kullanıcılar, Internet üzerinden oda satış işlemleri yapmaları halinde, sorulan sorulara doğru ve eksiksiz cevap vereceklerini, aksi halde oda satış sözleşmesinden doğan haklarını kaybedeceklerini kabul ederler Melanj Airport Otel Limited Şirketi bu durumda yasal yollara başvuru hakkını saklı tutmaktadır.

Bu site, içeriği Melanj Airport Otel Limited Şirketi tarafından kontrol edilmeyen başka web sitelerine yönlendiren bağlantılar içerebilir. Bağlantı verilmiş olan bu web siteleri, bu kullanım koşullarında belirtilen gizlilik hükümlerinden farklı koşullar içerebilir. Bu web sitelerinin toplayabileceği bilgilerin kullanımı veya ifşa edilmesinden Melanj Airport Otel Limited Şirketi sorumlu değildir. Benzer biçimde başka sitelerden Melanj Airport Otel Limited Şirketi sitesine link verildiğinde Melanj Airport Otel Limited Şirketi ´nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Web sitemizi ziyaret eden ve/veya hizmet talebinde bulunan herkes belirtilen hükümleri okumuş ve içeriğini kabul etmiş sayılır. Melanj Airport Otel Limited Şirketi, yeni sunulan hizmetler açısından gerekli olduğunda her zaman gizlilik sözleşmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Saygılarımızla,

Melanj Airport Otel Limited Şirketi